Re: čie sú stromy ?
Batko1
Ono je to tak, že keď Vám niekto spraví na Vašom pozemku nelegálnu skládku v extraviláne obce, máte si ju na vlastné náklady odpratať.
Keď si ale chcete vypíliť svoj strom, treba to nahlásiť na úrad a zaplatiť
poplatok.
Nejako tomu nerozumiem, za svoj pozemok predsa už raz platím dane
úradu, tak prečo zase platiť poplatok ? Zaujímavé, že keď sa jedná o odpratanie odpadu, vtedy platiť poplatok nemusím. Zákon o ochrane drevín a krajiny teraz neplatí ?
|