View Single Post
Starý 14-01-2014, 17:50   #10
MARMIL
člen
 
MARMIL's Avatar
 
Registrovaný od: Nov 2006
Lokalita: BA
Príspevky: 205
Angry Re: čie sú stromy ?

Batko1
Ono je to tak, že keď Vám niekto spraví na Vašom pozemku nelegálnu skládku v extraviláne obce, máte si ju na vlastné náklady odpratať.
Keď si ale chcete vypíliť svoj strom, treba to nahlásiť na úrad a zaplatiť
poplatok.
Nejako tomu nerozumiem, za svoj pozemok predsa už raz platím dane
úradu, tak prečo zase platiť poplatok ? Zaujímavé, že keď sa jedná o odpratanie odpadu, vtedy platiť poplatok nemusím. Zákon o ochrane drevín a krajiny teraz neplatí ?
MARMIL je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy