View Single Post
Starý 07-11-2013, 19:50   #1
orava299
člen
 
Registrovaný od: Nov 2013
Príspevky: 1
Počiatočné mam narok na vratenie?

Som vlastnik pody o vymere 3,3 ha ktoru bez najomnej zmluvy uziva PD som podielnik ucasti 2/7 a druzstvo mi ju nechce dat 'ziadost tam je uz 3roky'mam sa obratit na sud? Ved chcem len svoje
orava299 je offline   Odpovedať s citovaním