Milanorava, Na slovensku sa spravodlivosti na súdnom konaní nedovoláte.
Právnici Vás zderú z kože a súd sa môže naťahovať aj desať rokov. Navyše
ak je tam viacero vlastníkov, ako potvrdila anna72 je to nereálne. Sám som
žaloval podobný subjekt, a to som išiel do sporu len s jedným spoluvlastníkom. Súdne poplatky a odmena právnika už niekoľko násobne presiahla hodnotu nehnuteľnosti. Navyše, keď skončí súd už žalovaný subjekt nemusí ani existovať.......
Žijeme predsa na Slovensku !!!
