Téma
:
Vdj
View Single Post
04-09-2013, 19:55
#
1
agro111
člen
Registrovaný od: May 2013
Príspevky: 33
Vdj
Chcem sa spýtať, ak sú registrované zvieratá v zmysle príslušnej legislatívy a som ich držiteľ /pasú sa na mojich parcelách počas celého roka/ môžem ich použiť na zaťaženie pôdy?
Vopred Ďakujem
agro111
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena