štátne lesy nakladanie s majetkom
Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať kompetentných pracovníkov ministerstva aké sú nástroje kontroly ministerstva pri podniku LESY SR, ohľadne nakladania s majetkom. Konkrétne sa jedná o odporedaje nepotrebných budov, domov, bytov. Denná prax tak ako ju poznáme od radových zamestnancov je taká, že vyvolení vedúci pracovníci získali za ľudovo povedané lacný peniaz nie len domy, ale aj rôzne byty pre svojich príbuzných. "Palaláši" majú neraz od štátnych lesov kúpený dom, starú hájenku na chatu a byt ako štartovacie bývanie pre dospievajúce deti. Pri svojich záujmoch sa nehľadí na potrebu bývania pracovníkov, ktorí dochádzajú do zamestannia aj desiatky kilometrov.
Neexistuje nijaký spôsob ako toto rozkrádanie zastaviť?
Vopred ďakujem za odpoveď.
|