Re: Nájomná zmluva po zomrelom vlastníkovi
Nemôžem súhlasiť s nefritom, smrťou nájomná zlmuva zaniká. To len nájomca má podľa zákona nárok dokončiť nájom do konca roku 2015.
Kľudne sa môže stať, že už to nebude jeden nový vlastník, ale traja...a potom by mohli vzniknúť neriešiteľné situácie.
Naposledy upravil MARMIL : 26-06-2013 o 07:11.
|