View Single Post
Starý 26-06-2013, 06:54   #4
MARMIL
člen
 
MARMIL's Avatar
 
Registrovaný od: Nov 2006
Lokalita: BA
Príspevky: 205
Počiatočné Re: Nájomná zmluva po zomrelom vlastníkovi

Nemôžem súhlasiť s nefritom, smrťou nájomná zlmuva zaniká. To len nájomca má podľa zákona nárok dokončiť nájom do konca roku 2015.
Kľudne sa môže stať, že už to nebude jeden nový vlastník, ale traja...a potom by mohli vzniknúť neriešiteľné situácie.

Naposledy upravil MARMIL : 26-06-2013 o 07:11.
MARMIL je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy