Citát:
|
Pôvodne zaslal JanciPan
Dobry den,
dlhe roky uz chovam ovce, pred par rokmi som razegistroval farmu a teraz by som chcel ziskat nejaku dotaciu, ako som cital tie podmienky ak su este aktualne tak je nutny len pocet minimalne 10ks a vek oviec nad 1rok a to vsetko splnam. Su tam nutne aj nejake podmienky co sa tyka pody,alebo musim byt podnikatel a len vtedy mozem dostat tu dotaciu? Poprosim o celkovu radu ako by som to mohol vybavit co vsetko nato potrebujem.. Dakujem
|
.......áno musite byť podnikatel -aspon SHR
-zaregistrovat farmu, chov, plemeného barana, veterinarnu knihu ,individualny register oviec ocve s čislami-ušné značky
milan krupinsko