Téma
:
Ako mám začať podnikanie v poľnohospodárstve ?
View Single Post
26-05-2013, 16:04
#
2
MARMIL
člen
Registrovaný od: Nov 2006
Lokalita: BA
Príspevky: 205
Re: Ako mám začať podnikanie v poľnohospodárstve ?
Samozrejme, oprávnenie SHR je podnikanie a treba si platiť odvody do poisťovní.
Farmu treba prihlásiť na príslušnej štátnej veterinárnej správe, pokiaľ sa chovajú zvieratá.
MARMIL
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena
Sponzorované odkazy