Dobrý deň
Chcela by som Vás požiadať o informáciu. V roku 2006 som začala podnikať ako SHR - kedy som žiadala o príspevok na jednotnú platbu aj vyrovnávací príspevok. Ale v roku 2009 som ukončila SHR. V roku 2010 som žiadala len o jednotnú platbu na jednom ha, čo bolo mojim záväzkom od prvej platby. Ale vznikol veľký problém, kde musím vrátiť dotáciu za posledné roky, lebo som vraj nesplnila v roku 2010 podmienku, kde som mala žiadať aj o vyrovnávací príspevok. Ako je to teda s tými podmienkami????
Ďakujem za odpoveď
