Re: Problém s kozou....
dobrý deň, prosím neviete mi niekto poradiť, koza sa nám tento týždeň okotila, ale z jedného struku nechce od začiatku dať malým piť. pijú len z jedného a evidentne im to nestačí. struk mala najprv naliaty a začal jej tvrdnúť, tak sme ju začali oddájať, aby z neho nestratila mlieko. po troch-štyroch dňoch sa jej to len zhoršuje. struk sa nalial krvou, je stále väčší ako ten druhý, začal mokvať a na povrchu sa začala robiť chrasta. ďakujem. pavla
|