Téma: pôda
View Single Post
Starý 13-01-2012, 22:15   #3
stanko2
člen
 
Registrovaný od: Dec 2011
Príspevky: 1
Počiatočné Re: pôda

čiže, ak si uplatním právo na dotáciu na tento pozemok, ale osoba ktorá ho teraz užíva urobí to isté, štátna dotácia nám bude obidvom pozastavená. Mám potom možnosť sa obrátiť na súd, a následne by mi druhá strana moju pozastavenú štátnu podporu musela vyplatiť???
Alebo, ak sa obrátim na súd bude ma to stáť nemalé finančné prostriedky a pozastavená štátna podpora mi aj tak vyplatená nebude???
Ďakujem za odpoveď
stanko2 je offline   Odpovedať s citovaním