Re: pôda
čiže, ak si uplatním právo na dotáciu na tento pozemok, ale osoba ktorá ho teraz užíva urobí to isté, štátna dotácia nám bude obidvom pozastavená. Mám potom možnosť sa obrátiť na súd, a následne by mi druhá strana moju pozastavenú štátnu podporu musela vyplatiť???
Alebo, ak sa obrátim na súd bude ma to stáť nemalé finančné prostriedky a pozastavená štátna podpora mi aj tak vyplatená nebude???
Ďakujem za odpoveď
|