ano, odkial ste? a mate aj les? les je krasna vec.. najviac ma laka les samotny.... taky tvrdý lužny les s morušov a podobne.
treba sledovat ponuku.... klasicke dreviny mam na jar a na jesen ked sa volnokorenne veci presadzaju... momentalne len okrasne...
unas zeleninarstvo doznieva tak podu vyuzivam takto
