Téma: Rrd
View Single Post
Starý 12-07-2011, 11:21   #28
zolle10
člen
 
Registrovaný od: Dec 2010
Príspevky: 10
Počiatočné Re: Rrd

ano, odkial ste? a mate aj les? les je krasna vec.. najviac ma laka les samotny.... taky tvrdý lužny les s morušov a podobne.
treba sledovat ponuku.... klasicke dreviny mam na jar a na jesen ked sa volnokorenne veci presadzaju... momentalne len okrasne...
unas zeleninarstvo doznieva tak podu vyuzivam takto
zolle10 je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy