Téma
:
Niekomu samozrejmosť, imému návrh keď lepšie neokúsil.
View Single Post
06-01-2011, 12:40
#
3
Ing.Ján Hájek
člen
Registrovaný od: Nov 2005
Lokalita: Nové Zámky
Príspevky: 119
Re: Niekomu samozrejmosť, imému návrh keď lepšie neokúsil.
http://vat.pravda.sk/windows-je-vraj...05_sk_vkom_p35
Ing.Ján Hájek
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena
Sponzorované odkazy