View Single Post
Starý 17-08-2010, 15:50   #1
matobae
člen
 
Registrovaný od: Aug 2010
Príspevky: 0
Počiatočné nájom za užívanie ornej pôdy

Prajem pekný deň, v tomto roku som zdedila parcelu - ornú pôdu a zistila som, že viac rokov ju užíva Regionálna správa ciest ako miestnu komunikáciu - cestu. RSC uvedenú parcelu tohto roku neplánuje odkupovať. Mám nárok na nájom za užívanie ornej pôdy? Ak áno, ako mám postupovať a koľko môžem dostávať nájomné za užívanie? E.Matoba
matobae je offline   Odpovedať s citovaním