nájom za užívanie ornej pôdy
Prajem pekný deň, v tomto roku som zdedila parcelu - ornú pôdu a zistila som, že viac rokov ju užíva Regionálna správa ciest ako miestnu komunikáciu - cestu. RSC uvedenú parcelu tohto roku neplánuje odkupovať. Mám nárok na nájom za užívanie ornej pôdy? Ak áno, ako mám postupovať a koľko môžem dostávať nájomné za užívanie? E.Matoba
|