Dobrý deň,
Ďakujem Vám za prianie, ale žiaľ majiteľ AF MP SR nejaví záujem o
reagovanie na snahu prispievateľov. Odišli aj s rozpeávkovou výškou
odstupného v čase šetrenia financiami zo štátnych fondov.
S pozdravom
Img. Ján Hájek
P.s.
Vaše prianie načítavam v inboxe denne už týždeň a malo by to stačť, Deliwery system sa opakuje denne.
AgroFórum Fóra <
[email protected]>:
>
> AgroFórum Vám dnes želá všetko najlepšie k narodeninám!
>