Skúste sa pozrieť na stránku
www.naturalis.sk, koľko firiem je už zaradených v ekologickom hospodárstve. A počet sa zvyšuje, hlavne posledné dva roky. O 10 rokov to bude povinné. Ja to vidím tak, že za posledné roky sú v obchodoch krásne jablká, hrušky, ale bohužiaľ sú bez chuti a hlavne bez akýchkoľvek kazov. A čo mi tam najviac chýba? Ten obyčajný červík !!!
Asi každý pochopí prečo.....tam nemôže byť.....neprežil by to........
Trichomil, skúste sa informovať na
www.alvexgarden.sk 