View Single Post
Starý 19-05-2010, 20:43   #9
MARMIL
člen
 
MARMIL's Avatar
 
Registrovaný od: Nov 2006
Lokalita: BA
Príspevky: 205
Počiatočné Re: Moniloza marhúľ

Skúste sa pozrieť na stránku www.naturalis.sk, koľko firiem je už zaradených v ekologickom hospodárstve. A počet sa zvyšuje, hlavne posledné dva roky. O 10 rokov to bude povinné. Ja to vidím tak, že za posledné roky sú v obchodoch krásne jablká, hrušky, ale bohužiaľ sú bez chuti a hlavne bez akýchkoľvek kazov. A čo mi tam najviac chýba? Ten obyčajný červík !!!
Asi každý pochopí prečo.....tam nemôže byť.....neprežil by to........

Trichomil, skúste sa informovať na www.alvexgarden.sk
MARMIL je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy