Re: ovce celoročne vonku
Dobrý deň, chcela by som len ohľadom môjho staršieho príspevku - ovce celoročne vonku - z mojich už teraz vlastných skúseností napísať, že moje ovečky sú vonku stále - narástla im poriadna vlna a hoci majú k dipozícii vystlaný uzavretý prístrešok kde majú v suchu potravu a vodu, zdržia sa tam len občas a trávia čas prevažne vonku a to aj v lejaku a mraze, pokojne sa pasú (ak nie je sneh),alebo odpočívajú. Všimla som si tiež, že majú pevnejšie kopytá.
Budem vďačná ak sa so mnou ešte niekto podelí o skúsenosti s drobnochovom.
Ďakujem Andrea.
|