View Single Post
Starý 07-07-2009, 10:35   #1
myslivec
člen
 
Registrovaný od: May 2009
Príspevky: 4
Post odpredaj nepotrebného majetku

Len jeden malý dotez, na ktorý čakám reakciu od kompetentných. Lesy SR nevedú na svojej internetovej stránke ponuku nepotrebného majetku. Lesy ČR takúto ponuku vedú. Aj preto je toľko netransparentnosti pri predajoch..., lebo nie len občania ,ale aj radoví zamestnanci nie sú informovaní o možnostiach. Kúpiť prebytočnú nehnuteľnosť je najľahšie keď ste rodina s niekým vysokopostaveným na ministerstve...:
myslivec je offline   Odpovedať s citovaním