Vybudovanie jazera
Zdravim
Mame pozemok resp. rolu hned vedla potoka a chceli by sme tam vybudovat rybnik ktory bude vacsi ako 25m2 a chcel som sa spytat ake su potrebne administrativne vybavovania a povolenia alebo resp. co to vsetko obnasa kde vsade musim ist na ake urady aby som si mohol zriadit take jazero, lebo som v tom zaciatocnik. Poradte ti co ste tym uz presli. Dakujem
|