View Single Post
Starý 21-12-2008, 08:24   #1
cehacka
člen
 
Registrovaný od: Dec 2008
Príspevky: 1
Počiatočné Ako sa dostat po nejake prispevky z fondou

dobry den, sme mlada rodinka, chovame HD a kozy, ktore mame normalne registrovane, a obhospodarujeme podu asi 10hektarov. Sme uplne obycajny mlady ludia, ktory sa chcu starat o podu, pestovat zeleninu a zemiaky a starat sa o zvieratka. Chceli by sme ale trosku pomoct nasim zvierratkam pristavit mastal, spravit hnojisko, dat si do poriadku traktor, spravit vybehy atd aby mali zvierata vsetko co potrebuju. My ale nemame dostatok financii, sotva vyzijemne z mesiaca ne mesiac, manzel je SHR ale nic nepredavame. chcem sa spytat ci by sme mali narok na nejake korunky z europskych fondou alebo od niekal. Ci vobec pre nas ako malinku farmu existuje nejaka institucia ktora taketo hospodarenia nejakym sposobom podporuje.Ak ano poradte mi prosim kam sa obratit a co treba pre to sparvit. Dakujem
cehacka je offline   Odpovedať s citovaním