View Single Post
Starý 13-09-2008, 13:12   #1
majkaz
člen
 
Registrovaný od: Sep 2008
Príspevky: 1
Počiatočné Je potrebné vyňatie pozemku?

Dobry deň, zaujímalo by ma či je potrebné požiadať o vyňatie pozemku, ak som jeho vlastník, pozemok je vedený ako záhrady, nachádza sa v zastavanom území obce, jeho rozloha je 502 m2. Na tomto pozemku plánujeme postaviť dom. Dočítala som sa, že pokliaľ pozemok neprevŕši 1000 m2, a nachádza sa v zastavanom území, nie je to potrebné.
Prosím poraďte mi, ako to teda je, prípadne ak musíme požiadať o vyňatie pozemku tak akou formou napísať žiadosť.
Dakujem
majkaz je offline   Odpovedať s citovaním