Téma
:
Kukurica
View Single Post
17-07-2008, 09:36
#
1
papa.george
člen
Registrovaný od: May 2008
Príspevky: 21
Kukurica
Na kukurici sa tvorí až 6 klasov.Neviem čo s tým. Či spodné olámať a koľko ponechať.A hlavne čo to spôsobilo. Ďakujem za každú radu.
papa.george
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena
Sponzorované odkazy