View Single Post
Starý 07-05-2008, 14:44   #1
MartinPavlo
člen
 
Registrovaný od: May 2008
Príspevky: 2
Počiatočné zahradkarske osady vysporiadanie

Dobry den,

mna skor zaujima co bude po skonceni platnosti najomnej zmluvy, teda po predlzeni o 10 rokov podla povodneho zakona, ktory to umoznoval, budeme musiet pozemky pod zahradami vratit spat povodnym majitelom, alebo ktory zakon bude definovat ako postupovat dalej.Nikto sa k tomu nejak nevie vyjadrit.

S pozdravom,

Martin Pavlo
MartinPavlo je offline   Odpovedať s citovaním