Téma
:
vyplácení peněz z vlastnictví lesa
View Single Post
05-08-2007, 09:41
#
2
MARMIL
člen
Registrovaný od: Nov 2006
Lokalita: BA
Príspevky: 205
Re: vyplácení peněz z vlastnictví lesa
Váž. p.
Vašu otázku, ste položila len vo všeobecnej rovine. Na odpoveď je potrebné
vedieť daľšie skutočnosti.
Napr., kto užíva Vaše pozemky, či ste spoluvlastníčkou, či sú v prenájme, a pod.
MARMIL
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena
Sponzorované odkazy