počasie a podpora
Dobrý deň p.minister.Chcel by som sa opýtať ako je to s vodou používanou na závlahy.Kedže nám neprší či vláda mieni poľnohospodárom v tomto aj pomôcť.A ešte mám otázku týkajúcu sa podpory na obnovenie strojového parku,výstavby skladu.Som SHR.Za odpoved vopred dakujem.
|