View Single Post
Starý 04-05-2007, 21:51   #1
neraco
člen
 
Registrovaný od: Oct 2006
Príspevky: 5
Počiatočné počasie a podpora

Dobrý deň p.minister.Chcel by som sa opýtať ako je to s vodou používanou na závlahy.Kedže nám neprší či vláda mieni poľnohospodárom v tomto aj pomôcť.A ešte mám otázku týkajúcu sa podpory na obnovenie strojového parku,výstavby skladu.Som SHR.Za odpoved vopred dakujem.
neraco je offline   Odpovedať s citovaním