View Single Post
Starý 25-03-2007, 17:05   #2
AntonP
člen
 
Registrovaný od: Nov 2006
Príspevky: 6
Počiatočné Re: vystúpenie zo spoločenstva

Dobrý deň,
vaša otázka je veľmi nezrozumiteľná. Svedčí o nižšom stupni právneho vedomia. Keby som Vám chcel poradiť, musel by som mať viac informácií. Podiel v spoločenstve predsa nemôže byť rozdrobený na viacrých miestach, pretože to je vždy ideálny podiel, ak sa jedná o spoločenstvo na spoločnej nehnuteľnosti podľa zákona 181/1995 § 4. Ak je to spoločenstvo podľa Občianského zákonníka, tak odpoveď je trošku zložitejšia a riešenie je drahšie.
AntonP je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy