Téma
:
vystúpenie zo spoločenstva
View Single Post
23-03-2007, 18:02
#
1
podplesk
člen
Registrovaný od: Mar 2007
Príspevky: 1
vystúpenie zo spoločenstva
poradí mi prosím niekto odborne ako sa dá vystúpiť zo spoločenstva lesov keď výmera môjho podielu je rozdrobená na viacerých miestach takže to nemám v 1/1
Naposledy upravil podplesk : 23-03-2007 o
18:07
.
podplesk
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena
Sponzorované odkazy