View Single Post
Starý 23-03-2007, 18:02   #1
podplesk
člen
 
Registrovaný od: Mar 2007
Príspevky: 1
Počiatočné vystúpenie zo spoločenstva

poradí mi prosím niekto odborne ako sa dá vystúpiť zo spoločenstva lesov keď výmera môjho podielu je rozdrobená na viacerých miestach takže to nemám v 1/1

Naposledy upravil podplesk : 23-03-2007 o 18:07.
podplesk je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy