View Single Post
Starý 04-10-2006, 19:11   #1
jarmila
člen
 
Registrovaný od: Oct 2006
Príspevky: 2
Počiatočné urbarske a pasienkove spolocenstva

Pan minister. Chcela by som sa Vas spytat, ci mam narok na podiel v urbarskom a pasienkovom spolocenstve. Ide o to, ze moja stara mama, ktora zomrela v r.1990 vlastnila podu. Ja som jednym z dedicov. Okrem mna dedili aj moje tety, stryko a moj brat. Moj otec zomrel a ako dedicia sme boli my dvaja s bratom. Ked sa v roku 1996 zakladalo spolocenstvo, tak poda bola prepisana na moju tetu a ta urobila cestne prehlasenie, v ktorom uviedla dedicov vsetkych okrem mna. Ked v roku 2000 zomrela, tak prebehlo dedicske konanie, kde podu zdelil moj stryko. No on neurobil ziadne nove cestne prehlasenie. Toto urobil az tohto roku. Ja by som sa Vas chcela spytat, ci mam narok na podiel, ked ma moji pribuzni neuviedli v cestnom vyhlaseni. A ci vtedy ked sa zakladalo splocenstvo nemali clenovia predstavenstva skontrolovat stav a porovnat ho s dedicksym konanim po mojej starej mame. Ci si mozem aj po tak dlhej dobe ziadat o svoj podiel. Dakujem Vam Jarmila
jarmila je offline   Odpovedať s citovaním