Zákon NR SR č. 504/2003 Z. z.
Vážený pán minister!
Chcem touto cestou podporiť fundované názory a postrehy Ing. Miklu na fóre zo dňa 10.5.2006. Naozaj je znich vidno, že má prehľad.
Predmetný zákon je dovolím si tvrdiť horší ako násilná kolektivizácia v 50 - tych rokoch. Predovšetkým dáva šancu a možnosť novodobým špekulantom, chytrákom a plní vrecká komerčných právnikov a advokátov.
K tomu sa zamiešal v ustanovení § 7 ods. 3 (a v odkaze pod čiarou chybne) aj do aj tak zlej poľovníckej legislatívy. Ak bolo toto jeho zámerom, tak zákonodarcovi to dokonale višlo. Blahoželám mu a občanovi prajek úprimnú sústrasť.
Anton, Prešov
|