View Single Post
Starý 10-04-2006, 18:19   #1
Gombita
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Zmena užívateľa

Pán minister, chcem sa spýtať, či je možné bez postihu zmeniť užívateľa pôdy. Moja matka má záväzok užívať pôdu /dostala predtým dotácie/, ale už poberá starobný dôchodok. Ja by som chcel prevziať od nej pôdu aj so všetkými záväzkami voči štátu a EU a naďalej na tejto pôde hospodáriť. Nedôjde teda k opusteniu pôdy, len k zmene užívateľa. Podľa pracovníkov PPA je povinná na tejto pôde hospodáriť moja mama a ja nemôžem prevziať jej záväzok. Je toto správne a ak áno, nepripravuje sa nejaká zmena. Alebo je moja mama povinná na tejto pôde hospodáriť na doživotie?
  Odpovedať s citovaním