Re: termíny platieb
Vážený pán Petrovič,
nakoľko som si vedomý, aká je momentálna situácia v našom agrorezorte, zabezpečil som vyplácanie finančných prostriedkov v systéme priamych platieb prednostne a to už od 1.12.2005.
Váš návrh, aby boli finančné prostriedky pre poľnohospodárov vyplácané cez štátny rozpočet z domácich zdrojov, nie je v súčasnosti celkom priechodný, hoci o čiastočnom predfinancovaní vedieme rokovania s Ministerstvom financií SR.
S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
|