View Single Post
Starý 01-12-2005, 07:27   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: termíny platieb

Vážený pán Petrovič,

nakoľko som si vedomý, aká je momentálna situácia v našom agrorezorte, zabezpečil som vyplácanie finančných prostriedkov v systéme priamych platieb prednostne a to už od 1.12.2005.
Váš návrh, aby boli finančné prostriedky pre poľnohospodárov vyplácané cez štátny rozpočet z domácich zdrojov, nie je v súčasnosti celkom priechodný, hoci o čiastočnom predfinancovaní vedieme rokovania s Ministerstvom financií SR.

S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním