View Single Post
Starý 02-08-2005, 07:44   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: Odbytové organizácie

Vážený pán Szabómihály,

prijatie nových členov nebude mať žiadne následky, projekt je stále platný v takej forme, ako bol podaný na Pôdohospodársku platobnú agentúru.

S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním