Téma
:
Odbytové organizácie
View Single Post
02-08-2005, 07:44
#
2
Zsolt Simon
Príspevky: n/a
Re: Odbytové organizácie
Vážený pán Szabómihály,
prijatie nových členov nebude mať žiadne následky, projekt je stále platný v takej forme, ako bol podaný na Pôdohospodársku platobnú agentúru.
S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
Zsolt Simon