View Single Post
Starý 03-12-2004, 22:13   #1
Pavol Fábry
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Postoj k listu Agro-eko fóra

Daniel Lešinský pod hlavičkou Agro-eko fóra zaslal na Ministerstvo životného prostredia list tykajúci sa GMO
(na vedomie: Ing. Zsolt Simon, minister pôdohospodárstva SR )

vid aj články:

MVO vyzývajú, aby SR nepodporila zrušenie zákazu pestovania GMO
http://www.changenet.sk/index.stm?section=spr&apc=1-spr---------3-1&x=92834

alebo:
Slovensko by malo zakázať GMO
http://www.biospotrebitel.sk/clanok/285-slovensko-by-malo-zakazat-gmo.htm

Rád by som vedel stanovisko, buď samotneho pana ministra Simona, alebo ministerstva k tomuto listu a to stanovisko by som v celom zneni uverejnil na strankach BIO spotrebitež.

Nie som zástupca žiadnej MVO ani člen Agro-eko fóra, len "bežný" občan tohto štátu.

Vežmi pekne ďakujem za odpoveď.


Pavol Fábry
BIO spotrebitež
  Odpovedať s citovaním