Štátna veterinárna správa
Vážený pán minister,
myslíte, že by bolo možné a vhodné, aby Štátna veterinárna a p. správa mala na svojej stránke vlastné diskusné fórum? Je asi dosť žudí, ktorí by mohli mať záujem o vysvetlenie jej činnosti. Mňa napríklad zaujíma postup okolo medu s antibiotikami. Kedy sa o tom dozvedeli, kedy to zverejnili a mnoho ďalších vecí.
Ďakujem
|