View Single Post
Starý 22-09-2004, 07:54   #1
Lendacký Ján
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Štátna veterinárna správa

Vážený pán minister,
myslíte, že by bolo možné a vhodné, aby Štátna veterinárna a p. správa mala na svojej stránke vlastné diskusné fórum? Je asi dosť žudí, ktorí by mohli mať záujem o vysvetlenie jej činnosti. Mňa napríklad zaujíma postup okolo medu s antibiotikami. Kedy sa o tom dozvedeli, kedy to zverejnili a mnoho ďalších vecí.
Ďakujem
  Odpovedať s citovaním