Téma: Prečo?
View Single Post
Starý 18-08-2004, 22:20   #1
reno
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Prečo?

Prečo sa nedá reagovať na už napísané správy ?

Ďakujem
  Odpovedať s citovaním