Téma: Poďakovanie
View Single Post
Starý 06-04-2004, 18:12   #1
Ing. Peťková
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Poďakovanie


Váýený pán minister,


ďakujem Vám, a myslím to naozaj vážne, za Vaše mlčanie. Je to oveža výrečnejšia odpoveď na moju pripomienku k novému Výnosu (časť venovaná chovu koní), ako zmätočné odpovede Vašeho referenta, zodpovedajúceho za tento úsek.
Ešte raz srdečná vďaka.



Peťková
  Odpovedať s citovaním