Re: Výnos 2004
Úplne súhlasím s obsahom listu pani Peťkovej a stviam sa jednoznačne za podporu chovatežov produkčných kobýl. Ak sa podporuje dotáciami NŽ Topožčianky a Závodisko v Bratislave, je spravodlivé podporovať aj a hlavne každého chovateža. Alebo tieto inštitúcie majú u nás monopol? Vážený pán minister, je mi jasné, že ste najmä teraz pred vstupom do EÚ mimoriadne zaneprázdnený a nemôžete podrobne študovať každý výnos, ktorý podpisujete a preto Vás prosím v záujme vzrastu počtu koní na Slovensku, aby ste boli tak láskavý a dali ten výnos na verejnú diskusiu pred jeho uvedením do platnosti. Myslím si, že Vy ste minister všetkých chovatežov a nie len dvoch, alebo len niekožkých subjektov. Ďakujem Vám za ochotu a dúfam, že sa rozhodnete v prospech širokej obce chovatežov a tým aj v záujme vzrastu počtu koní na Slovensku.Ing. Peťková napísal:
|