View Single Post
Starý 25-03-2004, 12:26   #3
smutny lesnik
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: chce minister vedome porusit zakon?

vazeny p. Husty,

dakujem za prispevok - ak je na tom aspon 50% pravdy, tak som este smutnejsi.

ale ja by som rad pocul vyjadrenie ministra - nejde az tak o Lesoprojekt ako o to, ze ak dojde v kratkej dobe k poruseniu zakona, komu sa to zosobni?
stale platia horeuvedene zakony a mne z toho logicky vyplyva to, ze bud sa zmeni system financovania LHP alebo sa jeho obsah zredukuje - ale na to uz vela casu nezostava (ide o mesiace) - takze zmenime narychlo zakon alebo sa budeme klamat neuplnymi planmi alebo ... a co na to statna sprava?

- dufal som naivne, ze sa tu rozprudi vacsia debata - ale lesnici zasa cusia a nechaju si brnkat po nose alebo zeby sa tu dialo nieco o com neviem, alebo zeby to o tych manageroch bola pravda?

este smutnejsi lesnik
  Odpovedať s citovaním