Re: klam
Musím s Vami oponovať!Hneď po nástupe do svojej funkcií ste verejne vyhlásili v ÚjSzó ,že predali ste jednu vašu aktivitu a že druhú mieníte predať!Vážený p. Minister do dnešného dňa to tak nestalo!!!
Vidíte to sa volá "KLAMSTVO"
Hanbite sa za to !!!!!
|