View Single Post
Starý 05-02-2004, 15:37   #1
začiatok
 
Príspevky: n/a
Počiatočné problém vo výnose

dobrý deň
chcem sa opýtať kvôli čomu nie je možné splnomocnenie pri vybavovaní agendy ohžadom dotácií využiť aj pri podpisovaní zmlúv týkajúcich sa tohto???
ide mi o to z hžadiska toho,ak by môj otec ako SHR splnomocnil mňa ako svojho syna,pri odcestovaní,alebo hospitalizácii-ako by sa postupovalo v tom prípade,keď ja nemožem podpísať za neho,ani na základe splnomocnenia?!
Ďakujem
  Odpovedať s citovaním