problém vo výnose
dobrý deň
chcem sa opýtať kvôli čomu nie je možné splnomocnenie pri vybavovaní agendy ohžadom dotácií využiť aj pri podpisovaní zmlúv týkajúcich sa tohto???
ide mi o to z hžadiska toho,ak by môj otec ako SHR splnomocnil mňa ako svojho syna,pri odcestovaní,alebo hospitalizácii-ako by sa postupovalo v tom prípade,keď ja nemožem podpísať za neho,ani na základe splnomocnenia?!
Ďakujem
|