View Single Post
Starý 28-01-2004, 13:57   #1
Ing. Martin Korenčiak
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Prosím o odpoveď

Vážený pán minister,
Dňa 1.12.2003 som Vám napísal príspevok pod názvom „V ŠPÚ je to tak“, kde som uviedol fakty konania morálne skompromitovaných manažérov v Štátnom plemenárskom ústave.
Prosím Vás o Vaše stanovisko k uvedeným skutočnostiam, vzhžadom k tomu, že už v máji 2003 ste boli o situácii v ŠPÚ informovaný v liste od Ing. Štubňu.
S pozdravom Ing. Martin Korenčiak
  Odpovedať s citovaním