View Single Post
Starý 27-01-2004, 16:08   #1
Ing.Martin Hulec
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Fytoenergetika

Vážený pán minister!
Chcel by som Vás touto cestou poprosiť o vyjadrenie, k mojej otázke, či je možnosť získať dotáciu prostredníctvom Vášho ministerstva na zámer pestovania energetických plodín(rýchlorastúce dreviny a pod.), alebo či bude existovať tákáto podpora po vstupe do EU.
Ak je to možné, prosím Vás o vyjadrenie a aj o ďalší postup pri získavaní možnej podpory. Za odpoveď vopred ďakujem.
S pozdravom
Martin Hulec
  Odpovedať s citovaním