Re: sklamanie
Vážená pani Nemcová,
absencia poznania nových pravidiel nikoho neoprávňuje k osočovaniu , ani k vlastnému sklamaniu. Mali by ste si uvedomiť, že postupne preberáme systém,
ktorý sa niekožko desiatok rokov zdokonažoval a nepochybne dodnes slúži k spokojnosti v súčasných krajinách EÚ. Keby ste si pozorne prečítali predchádzajúci príspevok Anny Zábojníkovej zo dňa 21.01.2004, mohli by ste sa dozvedieť aj o ostatných formách podpory. Ak Vám môžem poradiť, osvojte si z Plánu rozvoja vidieka 2004-2006,uvedené na stranách 78-88 a prídete na to, že Vaše emócie boli prehnané. Chcel by som Vás uistiť , že v produkčnej oblasti máme svoje typické problémy určite odlišné od Vašich a neprináleží práve Vám ich hodnotiť. Každý máme svoj údel spojený s miestom, kde žijeme a pracujeme a najmä táto doba obrovských zmien si vyžaduje viac tolerancie
a pochopenia jednak voči sebe, ale aj voči ministrovi, ktorý Vás určite nechcel sklamať.
S pozdravom Ing. Ladislav Gogola
|