View Single Post
Starý 06-11-2003, 21:24   #4
igor
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: V ŠPÚ to zostalo tak

stotoznujem sa s nazorom ze pravdy sa tu nikto nedovola ale ak ano tak len nariadeni!
ja pracujem tiez v stet sprave ale v oblasti zdravotnictva
aj napriek tomu drzim vsetkym pravdovravnym palce(aj ked to oni nepocitia)
igor
  Odpovedať s citovaním