Téma
:
V ŠPÚ to zostalo tak
View Single Post
06-11-2003, 21:24
#
4
igor
Príspevky: n/a
Re: V ŠPÚ to zostalo tak
stotoznujem sa s nazorom ze pravdy sa tu nikto nedovola ale ak ano tak len nariadeni!
ja pracujem tiez v stet sprave ale v oblasti zdravotnictva
aj napriek tomu drzim vsetkym pravdovravnym palce(aj ked to oni nepocitia)
igor
igor