Téma
:
V ŠPÚ je to tak
View Single Post
04-11-2003, 21:28
#
20
Sninský Stanislav
Príspevky: n/a
Re: V ŠPÚ je to tak
Vážený pán minister,
dovolím si Vás upozorniť, že Vaše funkčné obdobie beží. Pozor aby nespadol niekde most.
Sninský Stanislav