View Single Post
Starý 31-10-2003, 09:51   #18
Paracelsus
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: V ŠPÚ je to tak

Vážená pani ami 2,

Váš príspevok je fádna a hektická fabulácia ex tempore s absenciou argumentov. Dovožte len, aby som poznamenal, že počiny pána Ing. Štubňu hodnotím kladne z hžadiska humánneho, etického a predovšetkým racionálneho. Fakt, že pána Ing. Štubňu vedenie postavilo do nelichotivej pozície "štvanej zveri", mu dáva legitímne právo brániť sa a ak je treba, tak môže nepriateža aj pohrýzť. Po preštudovaní si predošlých príspevkov pána Ing. Štubňu musím konštatovať, že v nich uvádza fakty, ktoré ako hovorí môže aj podporiť dokumentáciou. Vy naopak neuvádzate nič, čo by ma presvedčilo, že koná nesprávne. Na margo tohto krátkeho príspevku by som si ešte dovolil povedať, že diplomatický spôsob, akým pán Ing. Štubňa rieši daný problém len umocní rezonanciu jeho mena v mysliach tých, ktorí sú v podobnej situácii. Prajem Vám pekny slnečný deň.

S pozdravom

MUDr. Paracelsus
Dolný Kubín
  Odpovedať s citovaním