Re: V ŠPÚ je to tak
Ami 2,
ak ste už chceli reagovať na príspevok, mali ste použiť vlastné meno, pretože s Vaším príspevokom sa ja nestotožňujem. Svoj názor - rozšírený, som vyjadrila v osobitnom príspevku, zhodou okolností včera, t.j. 28.10.2003 pod názvom
v SPÚ to zostalo tak.
ami
|