View Single Post
Starý 29-10-2003, 09:36   #16
ami
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: V ŠPÚ je to tak

Ami 2,

ak ste už chceli reagovať na príspevok, mali ste použiť vlastné meno, pretože s Vaším príspevokom sa ja nestotožňujem. Svoj názor - rozšírený, som vyjadrila v osobitnom príspevku, zhodou okolností včera, t.j. 28.10.2003 pod názvom
v SPÚ to zostalo tak.
ami
  Odpovedať s citovaním