View Single Post
Starý 29-10-2003, 07:40   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: reštitúcie - diskusia

Vážený pán Storoška,

pri vypracovaní návrhu nového zákona sme vychádzali z dikcie zákona č. 229/1991 Z.z o navrátení vlastníctva k pôde a iného požnohospodárskeho majetku a pokiaž otázka tzv. Benešových dekrétov nevyvstala pri tomto zákone, nemôže teda vyvstať ani pri dikcii nového zákona.
Pokiaž ide o okruh oprávnených osôb, v prijatom zákone tieto zodpovedajú okruhu oprávnených osôb definovaných v paragrafe 4 zákona č. 229/91 Z.z.


S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním