Re: Neefektívne využivanie prostriedkov na ochranu lesa v Lesoch SR II.
Ak je odborná úroveň, s ktorou sa opakovane a vtieravo prezentuje priamo ministrovi pôdohospodárstva Ing. R. Jakuš, PhD. na takej úrovni, aká je jeho znalosť slovenského pravopisu (viď jeho správy Ing. Z. Simonovi) tak sa vôbec nečudujem, že svoje "pseudopoznatky" neventiluje na príslušných odborných seminároch, prípadne v odbornej tlači.
PS.
Zanietený boj za "ozdravenie lesov" nepochopeného, ale za to silne zakomplexovaného "odborníka Ing. R. Jakuša, PhD." vyznieva skôr, ako boj za pridelenie vytúženej "trafiky" od ministra pôdohospodárstva. Tak budú vytlačení "nekvalifikovaní ovplyvňovatelia " ministra a nastúpi "odborník -profesionál záchranca rozvratu LH v SR".
Ing. Fedor Maňkovský
|