Re: Spracovanie včelieho medu
Vážený pán Minister,
Ďakujem za Vašu odpoveď. Asi ste ma zle pochopili, mňa ako aj ostatných podnikatežov nie Vaše Ministerstvo brzdí ale Štátna veterinárna správa. Prečo musia byť vývozné a dovozné povolenia vydábvané len v Bratislave, a nie na okresných veterinárnych spávach? A vôbec na vývoz prečo je potrebné vývozné celoročno veterinárne povolenia vydané v Bratislave? Madarsko napr. rieši oveža operatývnejšie a stačí len veterinárne povolenie na vývoz vydané a podpísané príslušným doktorom priamo pri vývoze alebo dovoze.
ďakujem
Németh
|